Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Історія України 7 клас Електронний атлас ІПТ

 
 
Голосів: 82
Оцінити
Вага продукту: 0.09 kg

Використано карти з поліграфічного атласу з історії України для 7 класу. Рекомендовано Міністерством освіти та науки молоді та спорту України (Лист 1/11 5396 від 30.06.2011 р.)

До Вашої уваги пропонується СD-видання, що має технічні можливості та інформативну базу для вивчення відповідного курсу історії. Програма оснащена функціями мас штабу вання і "мандрування" картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації. До кожної карти подано тексти-коментарі, що доповнюють і конкретизують відповідну картографічну інформацію, а також художні малюнки. Наявність запитань за змістом видання допомагає учневі здійснити самоперевірку. Атлас може бути корисним не тільки як навчальне видання, а й стати у пригоді усім, хто цікавиться історією.
Видання містить:
Тематичні карти, які відображають події та явища вітчизняної історії від кам`яного віку до кінця XV ст., а також створюють уяву про стан тогочасної культури, господарства, про давні народи, які жили на території України.
Тексти, коментують і доповнюють картографічну інформацію. Подано з посиланнями на ілюстрації.
Інструменти для перевірки знань представлені Запитаннями для самоперевірки та контурними картами. Ілюстрації, допомагають створити уяву про епоху, яка вивчається: історичні портрети, твори мистецтва, архітертура, геральдика, історичні сюжети тощо.
Запитання, за темами, що дають можливість учневі здійснити самоперевірку.
Розваги надають можливість користувачеві самому відтворити карту або малюнок, складаючи зображення з фрагментів (на зразок відомої гри п'ятнашки)
У програмі передбачена можливість експорту елементів змісту атласу (тексти, ілюстрації, карти) і Word та інші Windows-програми з подальшим виведенням на друк. Цю функцію можна використовувати при підготовці рефератів та інших індивідуальних робіт.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Історія України 7 клас Електронний атлас ІПТ:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП