Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Образотворче мистецтво 6 клас 1 частина Педагогічний кейс НШ (по новій програмі)

Оцінити
Вага продукту: 0.1 kg
Тільки на диску.
Педагогічний кейс:

- У педагогічному кейсі представлені методичні та дидактичні матеріали до уроків образотворчого мистецтва в 6 класі (І семестр), що відповідають програмі «Образотворче мистецтво» для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
- Практичною допомогою вчителеві стануть критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з образотворчого мистецтва, календарно-тематичне планування уроків образотворчого мистецтва у І семестрі, методичні рекомендації та інструментарій уроків, мультимедійні засоби навчання образотворчого мистецтва.
- Запропонований продукт розширить інформаційний, наочний, методичний арсенал учителя образотворчого мистецтва незалежно від рівня професійної кваліфікації та досвіду.
- Навчально-методичне видання може бути використане педагогом для підготовки та проведення уроку образотворчого мистецтва, індивідуальних, факультативних та гурткових занять у системі художньо-естетичної освіти.
- Педагогічний кейс адресований учителям загальноосвітніх навчальних закладів, студентам вищих навчальних закладів педагогічного та мистецького профілю, слухачам системи післядипломної педагогічної освіти.

Мультимедійні засоби навчання:
- Мультимедійні засоби навчання, що входять до складу педагогічного кейсу «Образотворче мистецтво, 6 клас. Частина 1» мають на меті забезпечити вчителя образотворчого мистецтва необхідною навчально-методичною, мистецькою інформацією до уроків, допомогти вчителеві образотворчого мистецтва забезпечити сприймання і розуміння мистецтва, організувати перевірку набутих знань з образотворчого мистецтва.
- Мультимедійний матеріал систематизований відповідно до видової, жанрової та стильової специфіки мистецтва і містить:
- слайд-шоу, світлини, репродукції, ілюстрації до уроків у І семестрі;
- відеофрагменти кінофільмів, мультиплікаційних фільмів;
- авторські розробки лекцій;
- авторські розробки уроків.
- Авторські розробки лекцій та уроків, ілюстративний матеріал допоможуть учителю образотворчого мистецтва обрати найкращий для нього шлях розкриття тієї чи іншої теми уроку. Звертаємо увагу на те, що досить значна за обсягом інформація, запропонована у поурочних розробках та лекціях, має оглядовий характер і повинна стати матеріалом для творчої самореалізації кожного вчителя.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Образотворче мистецтво 6 клас 1 частина Педагогічний кейс НШ (по новій програмі):


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП