Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Екологічна школа мудрого їжачка CD1 МП

 
 
Голосів: 4
Оцінити
Вага продукту: 0.09 kg

   Серія «Екологічна школа пана Ерінація».
   Усі ми любимо ліс. Та це й не дивно: чисте повітря, тихе шепотіння листочків, дзвінкі голоси птахів… Здається, що ліси завжди були і завжди будуть. Але людина уже багато десятиліть втручається в життя довкілля, інколи завдаючи непоправної шкоди. Сьогодні ми маємо не тільки користуватися дарунками природи, але й піклуватися про неї.
   Погодьтеся, коли розумієш, як живе мурашник, куди зникають взимку журавлі, чому літають павучки на тонесеньких павутинках, зовсім по-іншому сприймаєш довколишній світ.
   «Екологічна школа пана Ерінація» – це уроки дбайливого ставлення до природи, захопливі розповіді про, здавалося б, найзвичайнісінькі речі. Це школа справжньої дружби із деревами й комахами, квітами й тваринами. У «Екологічній школі пана Ерінація» діти в розважальній формі отримають уявлення про предмет і завдання екології, пізнаватимуть таємничий і прекрасний світ природи.
   Диски підготовані за матеріалами передач «Таємниці старого лісу» Головної редакції освітньо-виховних програм Першого каналу Українського радіо і можуть бути використані як навчальний матеріал з екології й природознавства в дитячих садках, у початковій школі та при індивідуальній роботі з дітьми.
   Про автора: Єлизавета Степанівна Гуменко – дитяча письменниця, член Спілки журналістів України. Батьки впізнають допитливих, розумних, веселих, а часом і пустотливих героїв цікавих радіопрограм і книжок для дітей, які створила Єлизавета Степанівна. Герої Єлизавети Степанівни Гуменко не старішають, бо не може постарішати бажання пізнавати світ, допитливість, повага і любов до всього живого. Матеріали, зібрані й підготовані автором, допоможуть малюкам зробити багато цікавих відкриттів, а батькам підкажуть, як просто й захопливо розповісти дітям про складні явища природи, про світ, у якому ми живемо.
Режисери: Тамара Куликова та Вадим Колосок. Виконавці: Народний артист України Станіслав Станкевич, Заслужений артист Людмила Ігнатенко, актори Ніна Трофімова, Оксана Шевчук, Руслан Гофуров.

НазваЧас
1.  Початок пригод. Що таке екологія. Дуб-дім. Оповідка «Журавлі»20:00 2.Горобець, повзик та інші птахи. Оповідка «Леся і синички»20:00 3.Весняні пригоди в старому лісі. Оповідка «Красуня-береза»20:00 4.Весняні клопоти. Мурахи і мурашники. Оповідка «Розорені гнізда»20:00

CD audio. Загальна тривалість – 1 година 20 хвилин.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Екологічна школа мудрого їжачка CD1 МП:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП