Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Математика Готуйся серйоЗНО

Математика Готуйся серйоЗНО ― Українська програма
Оцінити
Вага продукту: 0.1 kg

Електронна версія.

Математика Готуйся серйоЗНО
Автор: А.І. Волобуєва

Комплекс тематичних тестів
- Знаходимо прогалини у ваших знаннях
Режим "Роботи з помилками"
- Ми не даємо за вас правильну відповідь, Ви знаходите її самі
Контрольне тестування
- Усе як насправді
Довідник
- Коротко, лаконічно, грамотно

Тематичні тести
1) Числа і вирази.
2) Рівняння і нерівності.
3) Функція.
4) Елементи комбінаторики, початки теоріїї імовірностей.
5) Планіметрія.
6) Сереометрія.
Підготовчі тести
  Формули
Контрольні тести

Подивитись демо

Готуйся до ЗНО, використовуючи сучасні технології!
Готуйся серйоЗНО!

Перехід від звичних для старшого покоління випускних та вступних іспитів до зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестування, ставить перед батьками та учнями нові вимоги і до підготовки:

 • контроль часу: на обдумування відповіді відводиться лише короткий відрізок часу який вимірюється у секундах;
 • концентрація уваги: розхвилювався, відволікся, довго читав завдання – втратив дорогоцінний час, зменшив свої шанси на гарний результат;
 • психологічний стан: мало знати предмет, необхідно бути впевненим і зосередженим;
 • чітка стратегія: вибудовувати черговість відповіді на різні рівні тестових завдань;
 • тощо.

Ці якості відпрацьовуються лише під час тренувань.

Якщо раніше на екзамені вчитель врахував хвилювання дитини, міг поставити додаткове запитання, в разі необхідності сформулює запитання по-іншому, то в умовах тестування учень може розраховувати лише на себе.

Отже, ефективна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) - це поєднання систематизації знань навчального матеріалу та тренування у форматі тестування.

Для того, щоб випускники 2011 року мали змогу ще краще підготуватися до тестування ЗНО, систематизувати свої знання, виявити прогалини у засвоєнні навчального матеріалу - провідні спеціалісти Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів підготували серію БЕЗКОШТОВНИХ он-лайн лекцій та он-лайн консультацій, а також розробили спеціальні електронні практикуми з навчальних предметів: математики, фізики, української мови, української літератури та історії України.

Як проходить підготовка до ЗНО з використанням електронних практикумів «Готуйся серйоЗНО»

 • Підготовчі та тематичні тести: тестування проходить у режимі реального часу. Кількість можливих виправлень обмежена. Кількість завдань по рівнях збалансована і відповідає вимогам тестів ЗНО.
 • Результат тестування: після проходження тематичного тесту програма формує Звіт про результат тестування та перелік питань, на які учень дав неправильні відповіді.
 • Робота над помилками: учень не отримує правильну відповідь – він сам її знаходить, працюючи з довідковими матеріалами та аналізуючи свої помилки.
 • Контрольні тести: після того, як учень виявив та виправив прогалини у своїх знаннях завдяки тематичним тестам, він переходить до роботи в режимі «Контроль». Тобто працює з контрольними тестами.
 • Звіти: закінчивши роботу над тестом учень може роздрукувати або переглянути на моніторі Звіт про результати своєї роботи: загальний час роботи в програмі, час роботи над тестом, результати тестування, кількість виправлених помилок і рекомендовані для додаткової роботи розділи Довідника.
 • Спеціальний режим: учень може пройти тест у режимі максимально наближеному до ЗНО. Тобто: роздрукувати тест на папері у форматі, що використовується під час ЗНО, залишити на столі лише тест та ручку, працювати відведений для тесту час, заповнити бланк відповідей. Для перевірки результатів тестування в спеціальному режимі, необхідно лише перенести дані з бланку відповідей на папері в електронну форму.

Переваги електронних практикумів «Готуйся серйоЗНО»

 • Зручність та простота в роботі з програмою в поєднанні з чіткими, стислими та зрозумілими поясненнями в довіднику є запорукою якісного результату.
 • Учень готується до ЗНО не лише теоретично і практично, але й психологічно. Адже і сам формат тестових завдань, і чітке обмеження часу на його проходження, і навіть зовнішній вигляд тестів розроблені з врахуванням вимог до ЗНО.
 • Результати роботи на кожному занятті роздруковуються і можуть переглядатися батьками. Професіоналізм членів авторського колективу, їх багатий педагогічний досвід та спеціальна підготовка експерта-тестолога забезпечують високий науковий та педагогічний рівень як самого програмного засобу так і методики його впровадження.

Готуйся до ЗНО, використовуючи сучасні технології!

Готуйся серйоЗНО!

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Математика Готуйся серйоЗНО:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП