Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Історія України Готуйся серйоЗНО

 
 
Голосів: 3
Оцінити
Вага продукту: 0.1 kg

Електронна версія.

Історія України Готуйся серйоЗНО
Автор: А.М. Лещенко

Режим "Роботи з помилками"
- Ми не даємо за вас правильну відповідь, Ви знаходите її самі
Контрольне тестування
- Усе як насправді
Довідник
- Коротко, лаконічно, грамотно

Тематичні тести
1) Від найдавніших часів - перша половина XVI ст.
2) Друга половина XVI ст. - перша половина XVIII ст.
3) Друга половина XVIII ст. - початок XX ст.
4) 1914 - 1939 рр.
5) 1939 р. - початок XXI ст.
Контрольні тести
1) Робота з картами.
2) Ситуативний кластер.
3) Контрольний тест.

Подивитись демо

Готуйся до ЗНО, використовуючи сучасні технології!
Готуйся серйоЗНО!

Перехід від звичних для старшого покоління випускних та вступних іспитів до зовнішнього незалежного оцінювання у формі тестування, ставить перед батьками та учнями нові вимоги і до підготовки:

 • контроль часу: на обдумування відповіді відводиться лише короткий відрізок часу який вимірюється у секундах;
 • концентрація уваги: розхвилювався, відволікся, довго читав завдання – втратив дорогоцінний час, зменшив свої шанси на гарний результат;
 • психологічний стан: мало знати предмет, необхідно бути впевненим і зосередженим;
 • чітка стратегія: вибудовувати черговість відповіді на різні рівні тестових завдань;
 • тощо.

Ці якості відпрацьовуються лише під час тренувань.

Якщо раніше на екзамені вчитель врахував хвилювання дитини, міг поставити додаткове запитання, в разі необхідності сформулює запитання по-іншому, то в умовах тестування учень може розраховувати лише на себе.

Отже, ефективна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) - це поєднання систематизації знань навчального матеріалу та тренування у форматі тестування.

Для того, щоб випускники 2011 року мали змогу ще краще підготуватися до тестування ЗНО, систематизувати свої знання, виявити прогалини у засвоєнні навчального матеріалу - провідні спеціалісти Південноукраїнського регіонального інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів підготували серію БЕЗКОШТОВНИХ он-лайн лекцій та он-лайн консультацій, а також розробили спеціальні електронні практикуми з навчальних предметів: математики, фізики, української мови, української літератури та історії України.

Як проходить підготовка до ЗНО з використанням електронних практикумів «Готуйся серйоЗНО»

 • Підготовчі та тематичні тести: тестування проходить у режимі реального часу. Кількість можливих виправлень обмежена. Кількість завдань по рівнях збалансована і відповідає вимогам тестів ЗНО.
 • Результат тестування: після проходження тематичного тесту програма формує Звіт про результат тестування та перелік питань, на які учень дав неправильні відповіді.
 • Робота над помилками: учень не отримує правильну відповідь – він сам її знаходить, працюючи з довідковими матеріалами та аналізуючи свої помилки.
 • Контрольні тести: після того, як учень виявив та виправив прогалини у своїх знаннях завдяки тематичним тестам, він переходить до роботи в режимі «Контроль». Тобто працює з контрольними тестами.
 • Звіти: закінчивши роботу над тестом учень може роздрукувати або переглянути на моніторі Звіт про результати своєї роботи: загальний час роботи в програмі, час роботи над тестом, результати тестування, кількість виправлених помилок і рекомендовані для додаткової роботи розділи Довідника.
 • Спеціальний режим: учень може пройти тест у режимі максимально наближеному до ЗНО. Тобто: роздрукувати тест на папері у форматі, що використовується під час ЗНО, залишити на столі лише тест та ручку, працювати відведений для тесту час, заповнити бланк відповідей. Для перевірки результатів тестування в спеціальному режимі, необхідно лише перенести дані з бланку відповідей на папері в електронну форму.

Переваги електронних практикумів «Готуйся серйоЗНО»

 • Зручність та простота в роботі з програмою в поєднанні з чіткими, стислими та зрозумілими поясненнями в довіднику є запорукою якісного результату.
 • Учень готується до ЗНО не лише теоретично і практично, але й психологічно. Адже і сам формат тестових завдань, і чітке обмеження часу на його проходження, і навіть зовнішній вигляд тестів розроблені з врахуванням вимог до ЗНО.
 • Результати роботи на кожному занятті роздруковуються і можуть переглядатися батьками. Професіоналізм членів авторського колективу, їх багатий педагогічний досвід та спеціальна підготовка експерта-тестолога забезпечують високий науковий та педагогічний рівень як самого програмного засобу так і методики його впровадження.

Готуйся до ЗНО, використовуючи сучасні технології!

Готуйся серйоЗНО!


Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Історія України Готуйся серйоЗНО:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП