Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Білоусов Євген "Тарасове перо"

 
 
Голосів: 12
Оцінити
Вага продукту: 0.09 kg

   Аудіо повість-казка про дитинство та юність Тараса Григоровича Шевченка.
Шановний юний друже! Ім'я Тараса Григоровича Шевченка святе для кожного українця. Слово Тараса Шевченка стало його долею. А доля його стала долею народною. Свою першу книгу Тарас Григорович назвав "Кобзар". І це не випадково. Кобзар для українців - це символ. Кобзар - це Співець. Пригадую, що малими дітьми ми плакали разом із матір'ю над «Кобзарем», над трагічною долею Катерини. Плакали над обламаними сторінками «Кобзаря»... Плакали щирими, очисними сльозами.
Книга «Тарасове перо» розповідає про дитинство і юність нашого Пророка. Щоб ви краще зрозуміли вчинки хлопчика Тарасика Шевченка, письменник вводить казкові персонажі. Це – Чарівне Перо, яке допомагає Тарасику в скрутні хвилини. Воно підказує і йде поруч. Не було щасливим дитинство хлопчика-кріпака. І завжди, коли учинялась біда, з’являється Чорна Хмара. Це негативний персонаж повісті-казки товаришує з тими, хто злий та жорстокий. Повість слухається легко. В цьому секрет майстерності відомого в Україні дитячого письменника з Криму Євгена Білоусова. Він акцентує свою увагу на громадській гідності українця. Бо ми маємо і свою історію, і свій край, і свою мову, і свою культуру... Сподіваюсь, що книги про Тараса Шевченка, його твори знайдуть своє постійне місце на твоїй книжковій полиці. Дорогі мої юні українці! Ви тільки починаєте жити. То ж нехай повість про нашого Пророка, Великого Українця Тараса Григоровича Шевченка допоможе вам вирости справжніми громадянами України.
  Ролі виконують: Курків В. народний артист України Морозов О. заслужений артист України Євдокимова В. заслужений працівник культури України Філіменко Н.Калганова М.

CD MP3. Загальна тривалість звучання – 1 година 40 хвилин.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Білоусов Євген "Тарасове перо":


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП