Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Хімія 10 - 11 клас

 
 
Голосів: 29
Оцінити
Вага продукту: 0.08 kg

Педагогічний програмний засіб «Хімія, 10-11 клас» розроблено згідно з чинною навчальною програмою з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженою Міністерством освіти і науки України.

ППЗ «Хімія, 10-11 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів в своєму складі містить змістовну частину та конструктор уроків.

Змістовна частина ППЗ містить навчальний матеріал, який розроблено відповідно до діючої навчальної програми.
Навчальний матеріал структурований за темами та параграфам.
Параграфи ППЗ мають зміст та можливість перегляду навчального матеріалу з любої обраної користувачами підтеми параграфу.

Змістовна частина також містить опції для переходу та перегляду:
- лабораторних та практичних робіт;
- додаткової інформації, а саме:
алфавітного та іменного покажчик тощо.

Конструктор уроків представлений в вигляді окремого програмного модуля, який містить моделі, таблиці, бібліографічні довідки, історичні довідки, що входять до складу ППЗ.

ППЗ «Органічна хімія, 10-11 клас» містить такі компоненти:
- текстовий виклад змісту матеріалу, що стосується будови, властивостей, добування і застосування органічних сполук, а також запитання і вправи для повторення, завдання для самопідготовки, висновки до тем, іменний і предметний покажчики;
- портрети вчених-хіміків, фотографії лабораторного обладнання і натуральних об’єктів, що ілюструють застосування органічних речовин;
- статичні й динамічні моделі молекул, електронних схем, ізомерів, хімічних реакцій тощо;
- символьні об’єкти і графіку (схеми, діаграми, таблиці, малюнки);
- звукоряд (звукозаписи пояснювальних текстів).

Основна перевага електронної версії полягає в унаочненні важких для сприйняття понять електронної і просторової будови молекул органічних сполук та їхніх реакцій, зокрема:
-- зображенні в динаміці електронних ефектів у молекулах, гібридизації електронів, взаємного впливу атомів, механізмів реакцій, структурної, просторової ізомерії, конформацій;
-- візуальному виділенні таких суттєвих ознак об’єктів, як хімічні зв’язки, функціональні групи, реакційні центри молекул;
-- моделюванні не лише будови молекул, а й хімічних процесів;
-- поетапному утворенні назв органічних речовин за систематичною номенклатурою.

Програмний засіб дає змогу організувати самостійну роботу учнів як у класі, так і вдома, здійснювати контроль і самоконтроль за допомогою розгалуженої системи навчальних завдань у традиційній і тестовій формах.

- Програмно - методичний комплекс навчального призначення „Органічна хімія, 10-11 кл.” для загальноосвітніх навчальних закладів, Настанова користувача;
- Програмно - методичний комплекс навчального призначення „Органічна хімія, 10-11 кл.” для загальноосвітніх навчальних закладів, Настанова користувача з інсталяції ПМК.
Програмно - методичний комплекс навчального призначення „Органічна хімія, 10-11 кл.” для загальноосвітніх навчальних закладів, Настанова користувача з інсталяції ПМК містить всі необхідні дані для виконання інсталяції та деінсталяції ПМК, а також встановлює вимоги до програмно-технічного забезпечення та вимоги до навчально-комп’ютерних комплексів (надалі НКК).

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Хімія 10 - 11 клас:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП