Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Світова література 7 клас (по старій програмі)

 
 
Голосів: 117
Оцінити
Вага продукту: 0.09 kg

Педагогічний програмний засіб «Світова література, 7 клас» укладено відповідно до чинної Програми Міністерства освіти і науки України із зарубіжної літератури (5 – 12 класи) та підручника “Зарубіжна література” для 7 класу Ю. І. Ковбасенка, Л.В. Ковбасенко.

Мета ППЗ полягає в активізації пізнавальної діяльності учнів, розвитку їх творчого мислення, уяви, асоціацій, фонових знань та самостійності в навчанні; формуванні інформаційних, естетичних та читацьких компетентностей особистості, посиленні позитивної активно-творчої діяльності щодо вивчання зарубіжної літератури.
Для досягнення цієї мети необхідно розв'язувати такі основні завдання: - формувати в учнів уявлення про художню літературу, як мистецтво слова;
- визначати національну своєрідність і загальнолюдську значущість творів світової літератури, зокрема у зіставленні з творами української літератури та інших видів мистецтва;
- надати учням оптимальний обсяг літературознавчих понять і термінів, необхідних для повноцінного аналізу та інтерпретації художніх текстів, розуміння головних закономірностей перебігу літературного процесу;
- формувати в учнів потребу у вивченні літературних творів тощо.
Зміст і структуру ППЗ зорієнтовано на розв'язування навчальних завдань через впровадження сучасних педагогічних технологій. Це може бути шкільна лекція з ілюстраціями, самостійна групова чи індивідуальна робота учнів, семінарське заняття, уроки повторення й узагальнення знань, виконання завдань творчого характеру. ППЗ унаочнює як теоретичну, так і практичну частини навчальної програми.
Даний ППЗ містить тексти та ілюстрації, відеоматеріали та аудіо супровід творів зарубіжних письменників та поетів, анімаційні фрагменти, завдання для програмованого контролю рівня навчальних досягнень учнів, інтерактивні ресурси тощо.
Зміст ППЗ узгоджується з підручниками та навчально-методичними посібниками з даного предмету.

Структура ППЗ чітка і доступна для користувача, вона в своєму складі містить:
- конструктор уроків;
- каталог готових уроків;
- конструктор тестових завдань;
- довідкову інформацію.

За допомогою конструктора уроків ви зможете:
провести урок за готовим сценарієм;
сформувати власний урок, використовуючи стандартний набір базових елементів ППЗ;
імпортувати окремі базові елементи до обраного уроку тощо.
Складові змістової частини ППЗ ”Зарубіжна література, 7 клас”:
1. Вступ
2. Героїчні пісні й балади у світовій літературі.
3. Героїчне минуле в літературі.
4. Україна та її історія в літературі.
5. Пригоди та фантастика.
6. Краса чистих людських взаємин.
7. Література проти війни.
8. Мистецтво бути людиною.

За допомогою ППЗ ви можете ознайомитись з біографією письменників та їх творчістю, прослухати фрагменти творів та прочитати їх аналіз.

ППЗ ”Зарубіжна література, 7 клас” містить твори:
Франсуa Війoна “Балада прикмет”, Йoганна Крiстофа Фрiдріха Шіллера “Рукавичка”, Йоганна Вольфґанґа Ґете “Вільшаний король”, Олексaндра Пушкіна “Пісня про віщого Олега”, Рoберта Льюїса Стiвенсона “Вересковий мед”, Aдама Міцкевича “Альпухара”, Вальтера Скотта “Айвенго”, Миколи Гоголя “Тарас Бульба”, Рaйнера Марiї Рільке “Пісня про Правду”, Джонатана Свіфта “Мандри Лемюеля Гуллівера”, Артура Конана Дойля “Собака Баскервілів” , «О. Генрі “Останній листок”, Джеймса Oлдріджа “Останній дюйм”, Олександра Твардовського, Гeнріха Белля “Подорожній, коли ти прийдеш у Спа...”, Михайла Шолохова “Доля людини”, Редьярда Кіплінга вірш “Якщо...”.

Можна скористатися каталогом готових уроків, які упорядковані за темами програми із зарубіжної літератури для 7 класу.
Кожен урок містить засоби для пояснення та засвоєння необхідної теми: теоретичний матеріал, ілюстрації, фотографії, звукове супроводження уроку тощо.
В уроках ППЗ також пропонуються тестові завдання для тематичного оцінювання, які можна доповнити, скориставшись конструктором тестових завдань.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Світова література 7 клас (по старій програмі):


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП