Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Іноземна література 10 клас

 
 
Голосів: 1
Оцінити
Вага продукту: 0.08 kg

Відповідно до потреб розвитку європейських держав в кінці XX століття Радою Європи проголошений плюралінгвальний підхід до навчання іноземних мов. Одна з характерних його рис - це вивчення іноземної мови в єдності з культурою народу держави, мова якої вивчається. Література як частина культури відіграє першорядну роль у виконанні програмних вимог - навчання іноземних мов в полілозі культур.
Вивчення літератури в школі має сприяти моральному становлению особистості, пізнанню нею суспільства. Водночас література мусить допомогти учням правильно зорієнтуватися у складному процесі самопізнання.
Курс літератури країни, мову якої вивчають у школах з поглибленим вивченням іноземної мови, та профільного навчання у старшій школі, має на меті дати учням якомога повніше уявлення про те, як історично складалась література, які жанри формувалися в різні історичні періоди, наскільки вони були популярні у сучасників і як впливали на формування моралі й культури.

Педагогічний програмний засіб «Іноземна література, 10 клас» має на меті дати якомога повніше уявлення про те, як історично складалась література Англії, які жанри формувалися в різні історичні періоди, наскільки вони були популярні у сучасників і як впливали на формування моралі й культури.

Складові змістової частини ППЗ «Іноземна література, 10 клас»:
- «Середньовіччя (1066-1486). Geoffrey Chaucer та його роботи»;
- «Ренессанс (1486-1625). William Shakespeare та його роботи»;
- «Вісімнадцяте століття (1702-1798). Daniel Defoe, Jonathan Swift», "Романтизм (1798-1837). William Wordsworth, Percy Bysshe Shelly, George G. Byron»;
- «Вікторіанський період (1837-1901). Charles Dickens, Charlotte Bronte, Robert L. Stevenson, Oscar Wilde»;
- «Література ХХ століття та Модернізм. H.G. Wells, D.H. Lawrence, George Bernard Shaw»;
- «Література сучасності. William Golding, Graham Greene, Agatha Christie, W.S.Maugham»;
- факультативні матеріали.

Кожен урок ППЗ «Іноземна література, 10 клас» містить засоби для пояснення та засвоєння необхідної теми: теоретичний матеріал, ілюстрації, фотографії, звукове супроводження уроку тощо.

Презентуючи творчість поетів Англії, в ППЗ пропонуються літературні аудіо-уроки, на яких учні можуть прослухати уривки чи весь вірш, які начитані носіями мови чи висококваліфікованими викладачами в галузі англійської літератури, наприклад «The Canterbury Tales».– у виконанні доцента В.В. Євченко, «Сонет 116» В. Шекспіра – акторами англійського театру.

Вам також пропонується підсумувати свої знання, наприклад, у формі ессе, статті, резюме, етюду, експромту, особистого листа, критичного огляду/аналізу тощо. Після проходження кожної теми, а також всього курсу літератури Англії в ППЗ пропонуються тести, які передбачають контроль рівня засвоєння учнями навчального матеріалу, починаючи із середніх віків і творчості Дж.Чоссера і закінчуючи ХХ століттям і творами Агати Крісті та ін.

Автор: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Іноземна література 10 клас :


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП