Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Географія 6 клас Факультативний курс

Географія 6 клас Факультативний курс  ― Українська програма
Оцінити

Електронний навчально-методичний комплект «Факультативний курс з географії, 6 клас» (далі – ЕНМК) призначений для викладання та вивчення даного курсу в загальноосвітніх і спеціалізованих навчальних закладах.
ЕНМК «Факультативний курс з географії, 6 клас» складається з п’яти розділів, які присвячені опису географії культури Європи античних часів. У першому розділі «Природа і людина» для учнів важливими будуть виявлені взаємозв’язки людини з навколишнім середовищем та знайомство з унікальними природними об’єктами стародавніх країн сучасної Європи; у другому – географія розселення, розвиток перших міст та етнічні й національні особливості населення, (зокрема – традиційне харчування і медицина); третій розділ – винаходи і технології, що використовувались на зорі європейської спільноти, перші платіжні засоби та комунікації; основний, четвертий розділ присвячено культурній, політичній, освітній та художній діяльності людини. Культурне надбання має широку географію у збережених археологічних пам’ятках та визначних місцях, пам’ятках архітектури або їх ансамблях. Всесвітньовідомі твори мистецтв учням пропонується вивчати у їх просторово-часових змінах. У пізнавальній діяльності учнів особливого значення набувають екскурсії до музеїв, художніх галерей і виставок, відвідування бібліотек з освітньою метою. Останній, п’ятий розділ «Культурний взаємовплив народів Європи в античну епоху» ознайомить учнів зі значними досягненнями в Європі та Україні у період античності, що сприяли розвитку всієї європейської культури. Увесь курс складається з 18 уроків. Кожен урок ЕНМК містить рубрики:
Карти Стародавньої Греції.
Визначні події.
Словничок-довідничок.
Афоризми.
Видатні діячі.
Нотатки мандрівника.
Практичне заняття.
Зроби крок до відкриття.
Перевір себе.
Також в ЕНМК до кожного уроку пропонуються ілюстративні матеріали або відеофрагменти документальних фільмів. ЕНМК «Факультативний курс з географії, 6 клас» допоможе вчителю під час підготовки та проведення уроку, створення власних уроків, індивідуальних і факультативних занять.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Географія 6 клас Факультативний курс :


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП