Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Українська мова 9 клас. Державна підсумкова атестація. Збірник текстів та диктантів.

 
 
Голосів: 54
Оцінити
Вага продукту: 0.09 kg
Сподіваємося, що цей аудіопосібник допоможе вам якнайкраще підготуватися до державної підсумкової атестації з української мови в 9-му класі — першого серйозного іспиту у вашому житті.
Радимо вам написати всі чи більшу частину озвучених текстів, це сприятиме виробленню навичок грамотного письма, що дуже важливо. У сучасному світі однією з невід'ємних прикмет конкурентоспроможної, а отже, успішної людини на ринку праці є її мовленнєва й правописна грамотність. Отож фундамент для успішного майбутнього закладаймо прямо зараз!
Методика проведення диктанту в цьому посібникові майже не відрізняється від традиційної шкільної. З огляду на те, що посібник розрахований не стільки для проведення контрольних диктантів, скільки для тренувальних, з метою економії часу ми відмовилися від першого читання всього тексту. Кожен диктант на диску починається з повідомлення номера тексту і його назви, далі вчитель озвучує повністю речення, яке потім читає за частинами, і саме в цей час потрібно його записувати. Прочитавши речення за частинами, учитель пропонує його перевірити. Після записування останнього речення вам буде запропоновано перевірити весь текст. Темп читання частин речення для записування середній (якщо ви іноді не встигатимете, то можете скористатися клавішею «пауза» на вашому аудіопристрої). Далі радимо ручкою із стержнем червоного кольору уважно перевірити текст за друкованим посібником. Насамкінець самостійно (чи з учителем) проведіть роботу над помилками.

Цей аудіодиск містить звукові записи текстів для диктантів із посібника «Українська мова. Збірник текстів для диктантів. 9 клас. Державна підсумкова атестація» (К.: Грамота, 2010), що рекомендований Міністерством освіти і науки України для проведення ДПА з української мови в 9-му класі у 2009/2010 н. р. Посібник призначений для написання навчальних диктантів як в урочний, так і в позаурочний час — для підготовки до першого шкільного іспиту.
Олександр Авраменко — доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, викладач Технічного ліцею НТУУ «КПІ», лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Г. Сковороди (2008). Багаторазовий переможець Національного конкурсу підручників, зокрема підручників з української літератури для 6, 7, 8, 9 і 10 класів. Автор навчального посібника «Стилістика української мови», посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання й державної підсумкової атестації та інших навчально-методичних книжок, підготовлених у видавництві «Грамота».
Олександр Авраменко — автор програми «Загадки мови», яку впродовж останніх восьми років веде разом із народною артисткою України Тамарою Стратієнко на Першому каналі Національного радіо України.

Текст читає Олександр Авраменко
Режисер звукозапису
Формат : Аудіодиск.

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Українська мова 9 клас. Державна підсумкова атестація. Збірник текстів та диктантів.:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП