Каталог
Пошук
Голосування
Версія для друку Версія для друку

Економіка та менеджмент інноваційної діяльності. Ходаківський Є.І. Е-книга

 
 
Голосів: 1
Оцінити
Вага продукту: 0.09 kg
Навчальний посібник поєднує традиційно існуючі дисципліни «Економіка та організація інноваційної діяльності» та «Інноваційний менеджмент». Доцільність такої синтезуючої інновайної дисципліни цілком очевидна, адже організація є функцією менеджменту, і це доказано в структурі та логіці навчального посібника.
Висвітлюється коло питань, пов'язаних з формуванням системи управління інноваційною діяльністю на рівні держави, окремих фірм та підприємств на принципах застосування сучасних форм інновацій, методів основного інструментарію їх створення і шляхів реалізації, стратегії ціноутворення на окремі товари, комплексного вимірювання ефективності інноваційної діяльності, оцінювання показників економічної ефективності та визначення соціально-економічного ефекту від застосування інновацій, макроекономічного регулювання та інструментів державної підтримки, стимулювання та правового захисту інтелектуальної власності, сучасних державних та недержавних організаційних форм інновацій, фінансування інноваційної діяльності. Особлива увага в навчальному посібнику концентрується на управлінні інноваційними проектами і, зокрема, по створенню та забезпеченню ефективного функціонування наукових парків, таких як регіональні технопарки, бізнес-інкубатори, інноваційні групи.
Посібник містить необхідні регламентуючі інноваційну діяльність на всіх рівнях нормативні законодавчі акти та документи. Посібник пропонується сгудентам-бакалаврам та магістрам з економічних спеціальностей та може бути корисним спеціалістам, керівникам державних і недержавних органів.

Формат: Електронна книга на CD (файл PDF)
Рік видання: 2009
Код: д023023
Кількість: 1

Є питання?

Ви можете задати нам питання з допомогою наступної форми. Якщо хочете отримати відповідь то правильно вписуйте e-mail.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання відносно Економіка та менеджмент інноваційної діяльності. Ходаківський Є.І. Е-книга:


Введіть число, яке зображено на малюнку
code

(порожній)
 
Блог / Новини
24.08.2017 20:10:06
06.11.2013 00:46:45
06.08.2013 01:00:32
26.03.2013
20.02.2013
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Валюта:
Способи оплати
Оплата в ПриватБанк
Оплата в Приват24
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата Віза Мастеркард та Маестро
Оплата НСМЕП