Сортувати по: назві (зрост | спад), ціні (зрост | спад), рейтингу (зрост | спад)
1 2 3 4 | показати все
У класі, на зустрічі або удома ви, можливо, читаєте або чуєте незнайомий релігійний термін. Інколи може виникнути суперечка щодо самого терміну і нерозуміння його може стати на заваді повноцінній бесіді. Таке нерозуміння викликає відчуття невпевненості чи неосвіченості. У цьому випадку приходить на допомогу CultLex.
Все про історію, культуру, пам'ятки регіону; в тому числі - про І Луцьк, Володимир-Волинський, Рівне, Кременець та Почаїв.
Жанр праці окреслюється як енциклопедичний бібліографічний довідник.
Все про літературу і письменство 13 - 18 ст., про поезію, драматургію, театр, про українське літературне бароко. Все про Івана Вишенського, Лазаря Барновича, Феофана Прокоповича Стефана Яворського, Григорія Сковороду та інших українських письменників. Жанр праці окреслюється як енциклопедичний бібліографічний довідник. Це не зовсім енциклопедія і не зовсім бібліографія.
Михайловский Златоверхий собор в Киеве, судьба его художественного наследия. Коренюк Ю.А. Михайлівський Златоверхий собор у Києві, збудований в 1108 р., до середини 30-х рр. ХХ ст. був другим після Софії Київської храмом, в інтер’єрі якого збереглися мозаїки і фрески часів Київської Русі. У 1934 р. мозаїки і фрески Михайлівського собору були з його стін зняті. Впродовж 1934 – 1938 рр. їх монтували на нові основи і передавали музеям...
Все про пам'ятки архітектури України, про їх творців, дослідників, реставраторів. Все про фортеці, замки, монастирські ансамблі, церкви, костели, синагоги, палаци та садибні ансамблі. Все про українське бароко в архітектурі.
Жанр праці окреслюється як енциклопедичний бібліографічний довідник...